Print

Turnaj ve stolním tenise

V březnu proběhl na naší škole turnaj ve stolním tenise. Do boje se pustilo téměř 100 žáků od 5. do 9. tříd,  ostatní ze všech sil fandili. Zahrát si zkusili (více či méně úspěšně) i učitelé. Zápasy byly vyrovnané, a tak jsme do polední chvíle nevěděli, jak vše dopadne. Po napínavých závěrečných utkáních jsou výsledky následující: Na třetím místě skončil Lukáš Pomej z 6. B, druhé místo obsadila Eliška Strnadová z 9. B a vítězem se stal Michal Ředina z 5. B. Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za účast a sportovního ducha. Jsme rádi, že i po turnaji tráví žáci přestávky hraním ping pongu, a zlepšují tak formu pro další klání. 

DSC_0210


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>