Turnaj ve vybíjené

Dne 11. a 12. dubna 2018 se uskutečnila okresní kola vybíjené. Děvčata ve složení Nela Šulcová, Veronika Chalupová, Denisa Bittnerová, Linda Herbrychová, Lucie Hradská, Tereza Konzalová, Naďa Macků, Nela Švecová, Karolíná Černá, Simona Grecová, Kristýna Boučková a Nikola Řeháková vyhrála s přehledem okresní kolo a budou nás reprezentovat v kraji.
Chlapci – Dan Tomáš, Marek Sokol, Timothy Přibyl, Štěpán Šimek, Oliver Očenášek, Jan Vrba, Jonáš Strnad, Martin Hlinka, Jonáš Kostka, Tomáš Čuřín, Filip Korec, Filip Gyebi Ababio vyhráli svoji skupinu, ale ve smolném finálovém zápase podlehli o bod ZŠ Povážská.
Všichni sportovci zaslouží pochvalu za skvělou reprezentaci naší školy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>