Upozornění – omlouvání žáků v budově Chelčického 19. – 23. 1. 2015

Vážení rodiče,

v týdnu od 19. – 23. 1. 2015 odjíždějí žáci 4. ročníků na lyžařský kurz. Jedním z pedagogických dohledů je i p. Caisová – zástupkyně pro 1. stupeň. Vzhledem k její nepřítomnosti a také vzhledem k tomu, že služební mobil 739 054 048 budou mít s sebou na kurzu, dojde tento týden ke zhoršení možnosti omlouvat žáky. Pro omlouvání využívejte přestávky na telefonním čísle 380 429 380, popř. mobilní čísla, která máte od vyučujících. Je možné také omlouvat přes mailovou adresu reditel@flc.strakonice.eu.

Děkujeme za pochopení.

Jaroslava Kolesová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>