Úspěch na Štafetovém poháru

Dne 26.dubna 2019 se na atletickém stadionu uskutečnilo okresní kolo Štafetového poháru.
Naše družstva byla velmi úspěšná. Štafeta 1.- 3. tříd na 8 x 100m obsadila 2. místo, štafeta
4. – 5. tříd na 8 x 100m a smíšená štafeta na 8 x 200m rovněž získala 2.místa. V konečném pořadí nám patřilo 2.místo za ZŠ Dukelskou a výborným celkovým součtem časů si závodníci vybojovali postup na krajské kolo. I v doplňkových disciplínách jsme získali medaile – stříbrnou
R. Žahour , L. Manová (skok daleký), bronz – J. Moravcová, M.Viererová, K. Pilíková (skok
daleký), J.Kostka, K.Sommerová (hod medicinbalem).
Školu výborně reprezentovali a poděkování si zaslouží – Linda Kolingerová, Aneta Stehlíková,
Jolana Šefčíková, Justýna Moravcová, Nela Reiterová, Lukáš Sokol, Tobias Přibyl, Vojtěch Kubíček, Jiří Chalupa, Tomáš Procházka, Šimon Procházka, Markéta Pilíková, Magdaléna Viererová, Magdaléna Lišková, Kateřina Sommerová, Lucie Manová, Michal Živnůstka, Kamil Dejmek, Jonáš Kostka, Richard Žahour, David Litoš

fotky kola z mobilu 001

fotky kola z mobilu 002

fotky kola z mobilu 010

fotky kola z mobilu 012

fotky kola z mobilu 017


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>