Úspěch na Štafetovém poháru

  Úspěch  na Štafetovém poháru

 

Dne 17.4.2018 se na atletickém stadionu uskutečnilo okresní kolo Štafetového poháru družstev.

Naše družstva byla velmi úspěšná. Ve štafetě 1 – 3.tříd na 8 x 100m jsme obsadili 3.místo,

ve štafetě 4. -5. tříd na 8 x 100m  jsme se umístili rovněž na 3.místě, ve štafetě 8 x 200m jsme získali 2. místo, celkově jsme skončili na 3. místě. I v doplňkových disciplínách jsme získali medaile – zlatou Nela Šulcová (hod medicimbalem), Ema Šefránková (skok daleký), stříbro Michal Vondra (skok daleký).

Školu výborně reprezentovali a poděkování si zaslouží – Justýna Moravcová, Lucie Petelová,

Jolana Šefčíková, Magdalena Lišková, Jana Vrbová, Filip Gyebi Ababio, Matěj Novák, Dan Nováček, Jan Kuchta, Michal Vondra, Nela Šulcová, Denisa Bittnerová, Veronika Chalupová, Ema

Šefránková, Natálie Topinková, Markéta Pilíková, David Litoš, Marek Sokol, Kamil Dejmek, Michal Živnůstka.

f6

f7

f8

f9

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>