Úspěch našich malých florbalistů

Úspěch našich malých florbalistů

3

 

Ve středu 21.3.2018 se konal v házenkářské hale florbalový turnaj pro žáky 1. stupně strakonických škol. Turnaj byl uskutečněn jako vzpomínka na Václava Pletku. Žáci hráli ve dvou kategoriích –

1. – 3. třídy a 4. -  5. třídy. Naše škola dosáhla výborného výsledku. Obě družstva se probojovala do finále, kde se naši hráči v obou kategoriích postavili proti hráčům ze ZŠ Povážská. Naši strarší borci se umístili na krásném druhém místě. Jejich mladší kamarádi vybojovali zlato a získali veliký putovní pohár. Jiří Chalupa a Jonáš Kostka byli vyhlášeni mezi nejlepšími hráči turnaje.

Všem zúčastněným dětem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

Účastníci turnaje:

1.- 3. třídy – L. Sokol, J. Chalupa, T. Procházka, Š. Procházka, M. Hůzl, D. Nováček, M. Vondra,                     V. Hokr, A. Peller, F. Gyebi – Ababio

fotka 1

4.- 5. třídy – J.  Kostka, V. Janda, J. Kobliha, F. Korec, Š. Kučera, A. Písek, J. Škop, M. Živnůstka,

K. Dejmek, M. Sokol, D. Tomáš, T. Přibyl, S. Koch

2

4

5

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>