Úspěšná sezóna ve florbale!

20160610_135902

Dne 10.6.2016 se naši mladí florbalisté zúčastnili Memoriálu Petra Adlera. Naši školu reprezentovala tři družstva,  dvě družstva byla složená z chlapců 1.-3.tříd, jedno družstvo tvořili chlapci 4.-5.tříd. Všechna družstva si vedla skvěle. Starší chlapci se s přehledem dostali do finále, ve kterém podlehli ZŠ Dukelská. Družstvo mladších florbalistů obsadilo rovněž 2.místo. Druhé družstvo mladších (sbíralo hlavně zkušenosti) skončilo na 7. místě. Tento turnaj byl posledním z řady turnajů Školní florbalové ligy.
Naši borci se v konečném pořadí umístili v obou kategotiích na 2.místech. Všem chlapcům, kteří reprezentovali  naši školu, gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci. Jana Andrlová, vychovatelka ŠD

20160610_135902

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>