Úspěšné krajské kolo basketbalu v Písku

Kluci z naší školy se zúčastnili, jako vítězové okresního turnaje, krajského kola v basketbale v Písku 28.3.2017. Několik opor týmu se nemohlo díky nemoci odcestovat s týmem. I přes oslabení odjelo 7 hráčů ¨naší školu reprezentovat a poprat se s nepřízní osudu. Hned první zápas jsme dostali soupeře z nejtěžších a to několikanásobné účastníky republikového finále Písek. Kluci bojovali a prohráli čestně 22:10, což byl přijatelný výsledek. Další utkání nás čekal Jindřichův Hradec, se kterým jsme zvítězili 18:14. Po celé utkání jsme měli mírný náskok a hru měli pevně ve své režii. K cestě na vrchol nás čekal nepříjemný tým z Volar. Atletičnost volarských kluků nám dělala velké problémy a i štěstí stále při nich a nám nepadly ani lehké střely. Konec zápasu už nebylo a co hrát a druhá naše porážka byla na světě. Do posledního důležitého zápasu jsme nastupovali s vědomím, že hrajeme o třetí místo a tím o velký úspěch. Proti se postavil tým Sezimova Ústí. Chlapci jasně vyhráli a s turnajem se rozloučili s krásným třetím místem. Gratuluji!!

Sestava Strakonic:  D. Limpouch, V. Cvetinov, M. Jungvirt, Š. Rejka, P. Wolf, J. Polák, J. Houška


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>