Vánoční koncert pěveckých sborů

12. 12.  Máme za sebou náročná  vystoupení na koncertech pěveckých sborů. Koncerty se uskutečníly 11. 12. v MěDK a účastnilo se 5 pěveckých sborů. Na dopoledním koncertě zazpívaly pro školy sbory: ZŠ FLČ, ZŠ PODĚBRADOVA, ZŠ DUKELSKÁ A GYMNÁZIUM STRAKONICE. Na odpoledním koncertě vystoupily pro veřejnost sbory: ZŠ FLČ, ZŠ PODĚBRADOVA, ZŠ DUKELSKÁ A FERE ANGELI. Na repertoáru vánočních písní našeho sboru jsme poctivě pracovali od konce září a doufáme, že se Vám všem vystoupení líbilo. Děti si za velkou snahu a píli zaslouží nejen mé, ale jistě i Vaše velké poděkování a pochvalu.

K pochvale a poděkování dětem i paní učitelce Hradecké se připojuje i vedení školy.


  1. Koncert v domě kultury byl moc hezký, děti ze sboru pod vedením p.učitelky Hradecké zpívaly krásně, klavírní doprovod krásný. Moc hezké odpoledne v době adventu. Velké poděkování p. učitelce a dětem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>