P1090148

Vánoční zvonění, adventní trhy

1. prosince proběhlo vyhlášení soutěže strakonického infocentra Vánoční zvonění. Naše škola uhájila loňské první místo a přidala ještě jedno. Žáci z keramického kroužku z 1. stupně vyhráli ve své kategorii 1. místo. Stejně úspěšní byli i žáci z 9A, kteří tímto umístěním obhájili vízězství z minulého roku. Všem jim blahopřejeme. Naše gratulace směřuje i do 5B. I když se žáci neumístili do 5. místa, určitě si  zaslouží velkou pochvalu za účast.

Velké poděkování patří také malému sboru, který již tradičně zpívá o adventu na různých akcích a přináší tak radost do našich předvánočních dnů.

P1090142P1090143P1090145

P1090146

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>