Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení provozní zaměstnanci, vážení rodiče a milí žáci Základní školy F. L. Čelakovského

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení provozní zaměstnanci, vážení rodiče a milí žáci Základní školy F. L. Čelakovského,

je to již týden, kdy oficiálně působím ve funkci ředitele školy, ale již téměř celý předcházející měsíc jsem v naší škole intenzivně pracoval. Po celou tuto dobu jsem měl možnost se při nejrůznějších pracovních jednáních setkávat s vedením a zaměstnanci školy i představiteli a zástupci jednotlivých odborů Městského úřadu Strakonice. Každé setkání bylo vedeno nejen profesionálně, ale z mého pohledu především velmi lidsky.
Děkuji tímto bývalé paní ředitelce Mgr. Jaroslavě Kolesové a bývalé zástupkyni ředitelky paní Mgr. Jitce Caisové za jejich kvalitní dlouholetou práci, kterou na této škole po dobu svého působení vykonaly. Při naplňování své vize a koncepce školy tak mohu plynule navázat na vše dobré, co vybudovaly, a řídit se při rozhodování láskou v srdci a chladnou hlavou.

Na naše společná setkávání nejen při práci a výuce se těší
Mgr. et Mgr. Radek Čejka


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>