Velký úspěch děvčat ve vybíjené

Ve dnech 11. 6. – 12. 6. 2018 proběhlo v Pecce u Nové Paky republikové finále ve vybíjené děvčat.
Vítězky ze šestnácti krajských kol bojovaly ve čtyřech skupinách. Strakonická děvčata soupeřila ve skupině s týmy ze Starého Plzence (Plzeňský kraj), Benešova (Středočeský kraj) a Orlové – Lutyně (Moravskoslezský kraj). Dívky ve skupině zabojovaly, všechny zápasy vyhrály a postoupily do eliminace z prvního místa. Nezaváhaly ani v  eliminaci, ve které porazily Liberec a dostaly se mezi čtyři nejlepší týmy (Strakonice, Kroměříž, Cheb a Praha).
Druhý den pokračovaly finálové boje. V prvním zápase naše děvčata s přehledem porazila Kroměříž (budoucí vítěz), ve druhém zápase smolně prohrála o jediný bod. Skupina se zamotala a čekal nás rozhodující zápas s Chebem. První poločas děvčata vyhrála o tři body, ve druhém poločase Cheb srovnal skóre a muselo se prodlužovat. Ani prodloužení nerozhodlo a nastala náhlá smrt a v té jsme byly úspěšnějším týmem. Bod, který jsme ztratily v tomto zápase nás stál první místo.
I druhé místo je krásné a všechna děvčata zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení v celém turnaji.

vybíjená

Nahoře: Jolana Chodlová, Karolína Černá, Veronika Chalupová, Kristýna Boučková, Nikola Řeháková, Lucie Hradská, Simona Grecová, Tereza Konzalová, Linda Herbrychová
Dole: Nela Šulcová, Naďa Macků, Denisa Bittnerová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>