Velký úspěch malých florbalistů

Ve středu 19. 12. se chlapci z 1. stupně zúčastnili krajského kola ve florbale, které si vybojovali vítězstvím v okresním kole. S přehledem vyhráli svoji skupinu a postoupili do finále. I zde prokázali svoji kvalitu, Soběslav porazili 7:2 a postoupili do národního finále. Všichni si zaslouží velké poděkování za bojovnost a skvělou reprezentaci školy. Poděkování patří i p. Kostkovi, který se ujal funkce trenéra i doprovodné skupince, která chlapce povzbuzovala.

Za tým nastoupili: Viktor Janda (vyhlášen nejlepším brankářem turnaje), Jonáš Kostka (nejlepší hráč turnaje), Michal Živnůstka, Kamil Dejmek, Adam Písek, Jan Škop, Antonín Janus, Tomáš Procházka, Šimon Procházka, Jakub Koblih Šimon Procházka, Jakub Koblih

 

a b c


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>