DSCN2011

Vícemistryně České republiky ve vybíjené

Dívky z naší školy se 1. a 2.6.2015 zúčastnily Republikového finále ve vybíjené v Nové Pace. Ve veliké konkurenci 16 družstev z celé ČR vybojovaly výborné druhé místo a do Strakonic si přivezly velký pohár a stříbrné medaile. Po těžkých bojích i s mnoha výběrovými sportovními školami podlehly až dívkám z Kamenice nad Lipou. Chyběl jen malinký krůček ke zlatu, které dívkám ve finále uniklo jen rozdílem skóre. Po pár slzičkách už naše družstvo ovládla radost z úžasného výsledku. Od teď všichni v republice vědí, jak výbornou vybíjenou hrají děti u nás na škole. Všem dívkám patří velká gratulace a obrovská pochvala za vzornou reprezentaci naší školy a města Strakonice.

 

 

DSCN1989 DSCN1985 DSCN1967 DSCN1957 DSCN1955 DSCN1947 DSCN2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>