Vodácký kurz 2016

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V průběhu 14. až 17. června se „deváťáci“  účastnili vodáckého kurzu na Vltavě. Mohli se vyzkoušet splouvání řeky snad za všech podmínek. První polovina dne přeháňky a zataženo – sušení vlhkých věcí u ohně za zpěvu písní. Druhý den byl ukázkový. Krásné počasí slunečno teplo, koupání. Třetí den splouvání to nevypadalo vábně. Zataženo, vítr, sem tam nějaké ta kapka z podmračené oblohy,ale nakonec se vyčasilo a poslední půlden nás provázel slunečný kotouč až do příjezdu autobusu. Za nás prostě a zkrátka povedená voda i kurz.OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>