Vodňanský vědomostní víceboj

Žáci 5. a 9. ročníků se zúčastnili soutěže, ve které pětičlenné školní týmy řešily úkoly v oblastech : zeměpis, dějepis, český jazyk, anglický jazyk, biologie, občanská nauka, matematika , německý jazyk, fyzika.

Páťákům se dařilo , ze 14 zúčastněných družstev přivezl jeden tým 4.místo ( Barbora Silovská, Viktorie Zemenová, Sára Soukupová, Eliška Straková, Dominik Předota – všichni 5.A ) a druhý tým vybojoval dokonce skvělé 2.místo ( Marie Holkupová, Tomáš Votava – oba 5.C, Eva Bedřichová, Jonáš Strnad a Štěpán Šimek – všichni 5.B ) .

Pořadí 5.ročníků :

1. ZŠ Alešova Vodňany ( 78 b. ), 2. ZŠ FLČ Strakonice ( 77 b. ), 3. ZŠ Dukelská Strakonice ( 71 b. ), 4. ZŠ FLČ Strakonice ( 69 b. )……..

Deváťáci byli na 5.místě ( Michala Jánská, Lea Myftari, Tereza Mullerová, Jan Houška, Petra Krejčová ) a na 8.místě ( Petr Dušek, David Trobl, Lukáš Trojan, Nina Jánská, Michaela Kuchtová ) z devíti zúčastněných družstev.

Pořadí 9.ročníků :

1. ZŠ Dukelská Strakonice, 2. ZŠ Zlatá stezka Prachatice, ZŠ Alešova Vodňany…

Všem dětem patří poděkování za účast .


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>