Vodňanský vědomostní víceboj

V úterý 26. 11. se dvě skupiny žáků z 5. a 9. ročníků zúčastnily vědomostní soutěže Vodňanský vědomostní víceboj. Soutěžila vždy dvě pětičlenná družstva v matematice, českém jazyce, přírodních vědách, společenských vědách a jazycích.

V kategorii 5. ročníků se utkalo celkem 17 týmů, žáci naší školy obsadili 15. místo (5. B) a 8. místo (5. A, C).

V kategorii 9. ročníků bylo týmů 13 a družstva skončila na 7. místě (9. B) a 5. místě (9. A).

Konkrétní výsledky „VVV“ v jednotlivých disciplínách najdete na webových stránkách www.gymnaziumvodnany.cz

Všem děkuji za pěkné výsledky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>