Vodňanský vědomostní víceboj

Dne 1. 12. se zúčastnila družstva žáků z 9.A a 9.B soutěže na vodňanském gymnáziu s názvem Vodňanský vědomostní víceboj. Každou třídu zastupovalo 5 žáků. V konkurenci dvanácti družstev obsadili naši žáci 2. a 3. místo. Všem žákům blahopřeji k tomuto úspěchu a děkuji za to, že dokázali, že naše škola F. L. Čelakovského stále patří k velmi kvalitním školám.

Jaroslava Kolesová

Kompletní výsledky:

http://www.gymnaziumvodnany.cz/cs/2-uncategorised/168-vysledky-vvv


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>