Volejbal chlapců – okresní kolo

Ve čtvrtek 5.4. 2018 na ZŠ Povážská startoval okresní turnaj chlapců ve volejbale. sešlo se 5 týmů a hrálo se systémem každý a každým. Naši reprezentanti po jednom tréninku spolu měli před sebou složitou situaci. Hráli proti sehranějším týmům přesto nezklamali. Stejně jako děvčata, tak i chlapci obsadili konečné 3. místo. Gratuluji a vidím perspektivu zlepšení v příštím školní roce.

Sestava: Hejlek Jonáš, Přib Adam, Bečvář Marek, Hůda Šimon, Pavlík Martin, Růžička Sebastian, Wolf Patrik, Braun Vilém, Václavík Jiří, Polák Jonáš, Pomej Lukáš, Rataj Ondřej, Švehla Oldřich


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>