Volejbal základních škol

Žáci naší školy trénovali pod vysokou sítí na dubnový turnaj škol. Bylo vidět, že technika hry šla poslední měsíc nahoru a ve vyrovnaném okresním turnaji obsadila družstva chlapců i dívek 3. místa. Chlapci sice porazili tie- breaku vítěze, ale celkově obsadili třetí místo. Děvčata měla turnaj ještě náročnější a vybojovala taktéž třetí místo.

Sestava chlapců: Patrik Wolf, Jonáš Polák, Oldřich Švehla, Ondřej Rataj, Matěj Švec, Lukáš Pomej, Zdeněk Žiga, Jaroslav Sýkora, Pavel Hejný

Sestava děvčat: Nela Vráblíková, Karolína Housková, Klára Nikodemová, Nikola Kozáková, Romana Chocholatá, Nikola Malá, Anežka Kadlecová,

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>