Výměna učitelů v rámci Fullbrightovy nadace

Dne 29. 7. 2013 odletěla po ročních přípravách Mgr. Prušáková na roční pobyt do Ameriky. Na podzim roku 2012 se přihlásila do programu výměny učitelů organizovaném Fullbrightovou nadací. Prošla velmi těžkým konkurzem a byla vybrána. Pak už se roztočil kolotoč administrativního vyřizování. Vše klaplo, a tak mohla Mgr. Prušáková vyrazit „na zkušenou do světa“. Na její místo nastoupí pan Robert Aspen, který by měl do Strakonic dorazit v polovině srpna. Bude vyučovat angličtinu. Snažili jsme se, aby se dostal na výuku do co nejvíce tříd.

Kolegyni Pavle přejeme úspěšný školní rok a šťastný návrat za námi domů, panu Aspenovi přejeme, aby se u nás cítil spokojeně a abychom vzájemnou spoluprací potěšili hlavně naše žáky.

Mgr. J. Kolesová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>