Wadmünchen – 18. – 22.05. 2015

V tomto týdnu proběhl již tradiční pobyt v německém Waldmünchenu, kterého se zúčastnili žáci 8.B a třída z naší partnerské školy v Neustadtu. Pětidenní program „Globální vesnice“ nabitý prací, semináři, týmovými aktivitami, jazykovou animací, komunikací a projektovou prací  se uskutečnil v malebném a perfektně vybaveném středisku pro mládež, kde nechyběl čas ani na večerní zábavu - při diskotéce a grilování v zámeckém sklípku se skvěle upevňují nově navázaná přátelství. Schopnost spolehnout se na parťáka si pak děti mohly ověřit během dne stráveného s profíky ve vysokolanovém centru. K dokonalé pohodě neodmyslitelně patří i tamní tým excelentních  kuchařů, který umožnil žákům okusit  typické  pochoutky německé gastronomie. Pobyt v historickém areálu malého zámku, položeného v nádherně zvlněné krajině nedaleko českých hranic, všechny maximálně oslovil a splnil svůj účel. Děkujeme tímto za mimořádnou péči celému týmu ve Waldmünchenu a v neposlední řadě také městu Strakonice za jeho laskavé přispění na dopravu spojenou s touto akcí.                 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>