Wir sprechen Deutsch

V úterý 9.1. 2018 proběhlo školní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce, určené studentům 8. a 9. ročníků. Žáci poměřili své jazykové schopnosti ve 2 částech – poslechu a konverzaci s porotou ve složení J. Kolesová, E. Slavíková a P. Kalbáčová. Ačkoli nebyla účast nijak velká, děkujeme všem žákům za projevenou odvahu a znalosti cizího jazyka. V okresním kole, které se bude konat 6.2. 2018, nás budou reprezentovat Pavla Bedřichová a Jan Lelek, oba ze třídy 8.A. Gratulujeme a držíme palce!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>