Žádost o pomoc

Vážení rodiče,

již několik dní ve spolupráci se dvěma mateřskými školkami sháníme písek do pískoviště  u školy 1. stupně Chelčického 555. Zatím neúspěšně. Bez písku nelze schválit revizní zprávu a pískoviště zpřístupnit dětem. Nemáte někdo tip, kde sehnat písek s certifikátem pro použití na dětském pískovišti tak, abychom byli schopni ufinancovat i dopravu? Dohromady bychom potřebovali cca 13 m3, tj. v přepočtu asi 20t.

Moc děkuji za každý nápad. Jaroslava Kolesová, 739 054 044


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>