Zahájena žákovská liga škol v minibasketbalu

V roce 2014 proběhne nultý ročník dlouhodobé basketbalové soutěže mezi jednotlivými strakonickými školami. Soutěž je určena pro děvčata a kluky od 2. do 5. třídy. Na naší škole se basketbalu věnuje velké množství dětí , a proto nás budou reprezentovat družstva dvě. FLČ „A“ Borci je tvořeno hlavně zkušenějšími hráči, FLČ „B“ Supermanky reprezentují hlavně začínající basketbalistky.První vzájemné utkání proběhlo 25.1. ve sportovní hale. Před velmi slušně zaplněnou halou předvedlo své umění téměř 40 ! dětí. Výše výhry áčka nebyla tentokrát až tak podstatná, potěšila  radost dětí, s jakou hrály. Veškeré informace o školské lize budou k vidění na nástěnce školy v Chelčického ul.u p. uč. R. Drnkové a na stránkách www.basketst.cz

FLČ „A“ : FLČ „B“ 118 : 22

V modrých tričkách FLČ „B“ Supermanky, v bílých FLČ „A“ BORCI

ŽL2

ŽL1


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>