DSC_1248

Zápis dětí do 1. tříd

Dne 13. a 14. 2. proběhl na 1. stupni zápis dětí do prvních tříd na téma zoologická zahrada. Budoucí prvňáčky a jejich rodiče prováděly opice Žofky třemi stanovišti, na kterých čekali potápěči a jiní mořští živočichové z podmořského světa, šelmy a tropičtí ptáci.

Chtěla bych poděkovat paní Janě Chládkové za nádherné líčení všech žáků a paní M. Matasové, která nám líčení zařídila a zasponzorovala. V neposlední řadě velice děkuji dětem z 5.A a 5.B, bez kterých by se celý zápis neobešel.

Foto zde


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>