Vyberte stránku

Zápis do 1. třídy – budoucí prvňáci

Vážení rodiče budoucích prvňáčků naší školy,

současná pandemická situace bohužel neumožňuje uskutečnit zápis do 1. tříd obvyklým způsobem, tedy ve škole za přítomnosti dětí a budoucích třídních učitelů
(Mgr. Eva Žílová, Mgr. Lenka Eyblová, Mgr. Lucie Švecová a Mgr. Luděk Šejvar).
Ve školním roce 2021/22 otevřeme celkem čtyři první třídy. Na základě vašeho výběru
a při dostatečném počtu zájemců, bude výuka matematiky v jedné třídě probíhat dle metody
Prof. RNDr. Milana Hejného, CSc.

Dle pokynů MŠMT bude v letošním roce

zápis probíhat elektronickou formou od 6. do 26. dubna 2021.

O způsobu a možnostech zápisu budete podrobně informování na našich webových stránkách nejpozději do konce měsíce března.

U zápisu mohou rodiče žádat o přijetí nebo o odklad povinné školní docházky.
V případě žádosti o odklad povinné školní docházky je třeba doložit vyjádření školského poradenského zařízení a vyjádření odborného lékaře či klinického psychologa. Doporučujeme, aby tyto doklady měl zákonný zástupce dítěte v době zápisu vyřízené.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme (e-mail: podatelna@flc.strakonice.eu). Pokud nemáte přístup k internetu, můžete nás kontaktovat na telefonu 380 429 350. Zde si také můžete domluvit termín schůzky, a u nás ve škole následně žádost vyplnit.

Mgr. et Mgr. Radek Čejka
ředitel školy

Den otevřených dveří

Vážení rodiče,

pokud máte zájem seznámit se s Hejného metodou, připravily jsme pro Vás webinář na toto téma. Obsahem semináře bude seznámení s metodami a postupy Hejného matematiky. Ukážeme a vysvětlíme vám některá prostředí ve kterých počítáme. Součástí budou i krátká videa, kde uvidíte pracovat děti. Na závěr vám odpovíme na vaše otázky. Těšíme se na vás.

Na webinář se můžete připojit přes přiložený odkaz nebo OR kód z letáčku. V 16,55. 23.3.2021

webinář Hejného metoda pod QR kodem

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

Video webinář Hejného metoda
přihlášení k videu:
jméno: hejny@zsflc.cz
heslo: Webinar1