Závěrečný den Cykloturistického kurzu

Než jsme se nadáli, přišel poslední den našeho Cykloturistického kurzu. Závěrečný den jsme strávili v kempu na Podskalí, kde byl pro žáky připraven program na upevnění a rozšíření vědomostí o dopravním provozu. Pro děti byla připravena 3 stanoviště. Nejdříve si zopakovali dopravní značky (jejich tvar, barvu, druhy a co pro nás znamenají). Na druhém stanovišti si žáci snažili vzpomenout, co patří do povinné a nepovinné výbavy kola a jaká jsou pravidla jízdy ve skupinách. Třetí stanoviště, které  bylo zaměřeno na pravidla provozu na křižovatkách, bylo pro některé žáky náročné. Přesto se s tím všichni statečně vypořádali. A abychom nezaměstnali pouze mozkové závity, prověřili jsme jejich cyklistickou zdatnost jízdou zručnosti.

Na závěr kurzu bychom chtěli všechny žáky pochválit za to, že dbali na pravidla provozu a celkově s nimi byla radost pracovat. Doufáme, že i jim se Cyklistický kurz líbil a získané vědomosti uplatní ve svém životě.

 

sdrsdrdavdavdavsdr


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>