IMG_20191204_135633

Zdobení perníčků v ŠD

S blížícími vánočními svátky připravila babička svého vnuka Štěpánka z 1.A paní Vavrušková zdobení perníčků. Dětem je napekla, udělala polevu a společně je s nimi ve ŠD  nazdobila. Každý z nich si odnášel domů své krásné výtvory a měl velkou radost. Zároveň paní Vavrušková přinesla do školy na vánoční jarmark nazdobené perníčky na prodej rodičům a dětem. Proto chci tímto poděkovat obětavé babičce a popřát jí krásné a pohodové svátky. Vychovatelka Jana Korcová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>