Zdravotní kurz 1. pomoci pro učitele

20200916_144715

Ve středu 16. 9. se celý 1. stupeň naší školy sešel na zdravotnickém kurzu. Pan Miroslav Cinádr, profesionální záchranář, nás poutavě a poučně provedl zásadami 1. pomoci. Kurz nám připravil na míru, dozvěděli jsme se, co dělat v situacích, které nás ve škole potkají, jak pomoci a zachovat při tom chladnou hlavu. Od krvácení z nosu až po resustitaci dítěte v bezvědomí. Určitě bylo skvělé, že jsme si mohli věci i prakticky vyzkoušet. Rozloučili jsme se s přáním, že doufáme, že nabyté zkušenosti nebudeme potřebovat. Ale kdyby se něco stalo, jsme zas o trochu lépe připraveni.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>