20170525_125049

Zlato a stříbro z krajského kola ve vybíjené!!!

Ve čtvrtek 25.5.2017 odjela naše dvě družstva složená z chlapců a dívek reprezentovat naši školu na krajské kolo ve vybíjené do Jindřichova Hradce, kam získala právo postupu jako vítězové z okresního kola.

Chlapci měli ve své kategorii celkem 7 družstev z celého kraje. Ze základní skupiny postupovali jako druzí, v semifinálovém zápase porazili ZŠ Zliv.  Ve finále se střetli s chlapci ze ZŠ Helsinská Tábor. Zápas byl velmi vyrovnaný.  Základní hrací doba skončila remízou, došlo na prodloužení, ale ani zde se nerozhodlo. Následovala tzv. „náhlá smrt“, kdy kapitáni znovu losují o míč, opět se rozehrává a hraje se do prvního vybití. Štěstí stálo při soupeři, který míč vyhrál a tím získal výhodu začínat hru a první vybíjel. Naši borci bohužel prohráli. Místo radosti z 2. místa zavládlo v mužstvu zklamání ze ztráty možnosti postupu na republikové finále.

Družstvo dívek prošlo turnajem, ve kterém hrálo 6 dívčích týmů z celého kraje, bez jediného zaváhání. Děvčata vyhrála svoji skupinu, semifinálový zápas i finále, ve kterém porazila tým ze ZŠ Zliv. Naše dívky budou reprezentovat školu na Republikovém finále AŠSK v Pecce ve dnech 12. a 13.6.2017.

Všem dětem patří veliká pochvala a poděkování za skvělé výkony. Děvčatům přejeme mnoho zdaru v dalších bojích.

Školu reprezentovali: Kordíková Eva, Andrlíková Eva, Petelová Klára, Šulcová Nela, Bittnerová Denisa, Vokatá Eliška, Laurová Vanesa, Krčalová Lucie, Krčalová Adéla, Hradská Lucie, Švecová Nela, Šefránková Ema, Chodl Kamil, Ředina Michal, Vondra Josef, Voják Jan, Mrkvička Martin, Hruška Daniel, Sokol Marek, Tomáš Daniel, Hlinka Martin, Šimek Štěpán, Strnad Jonáš, Kostka Jonáš.

 

20170525_125049 20170525_124646 20170525_124401

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>