Zlato z vybíjené

 

Skvělého úspěchu dosáhli chlapci a dívky v okresním kole ve vybíjené!

Ve středu 15.4.2015 se do boje na ZŠ Dukelská vypravila dvě družstva chlapců z 3.-.5. tříd naší školy. Družstvo FLČ „A“ suverénně a bez jediné porážky vybojovalo v silné konkurenci devíti družstev 1. místo. Chlapci hráli velmi pěknou, silovou a rychlou hru a od prvního zápasu byli favority turnaje. Ani jejich mladší kamarádi z družstva FLČ „B“ se neztratili, získali 7. místo a cenné zkušenosti do příštího ročníku. Vítězné družstvo tvořili: Vondrášek Richard, Němec Martin, Vondrášek Robin, Václavík Jiří, Vácha Adam, Herega Josef, Císař Miroslav, Braun Vilém.

V úspěchu kluků pokračovaly i dívky, které hrály turnaj ve čtvrtek 16.4.2015. Rovněž na tento turnaj vyrazila naše dvě družstva a obě dosáhla výborného úspěchu. Starší dívky ve finálovém zápase porazily své mladší kamarádky a naše škola získala 1. místo a také 2. místo. Družstvo FLČ „A“ tvořily převážně zkušené hráčky, které se již v loňském roce probojovaly až na Republikové finále ve vybíjené v Nové Pace. Letos mají nakročeno k podobnému úspěchu. Hráčky družstva FLČ „A“: Vráblíková Nela, Junková Adéla, Korcová Tereza, Housková Karolína, Nikodemová Klára, Vávrová Veronika, Kadlecová Anežka, Kozáková Nikola, Vlčková Johana.

Jak chlapci, tak i dívky postupují do krajského kola ve vybíjené, které se bude konat v Jindřichově Hradci. Veliká pochvala patří všem hráčům i hráčkám za výborný sportovní výkon a za vzornou reprezentaci naší školy. Gratulujeme!

 

DSCN1867DSCN1862DSCN1834DSCN1831

 

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>