„Ztraceni v tůních“

výukový vzdělávací program pobočky Centra ekologické a globální výchovy Cassiopeia Strakonice zavede žáky podél řeky Otavy na chráněné území „Tůně v Hajské“.
Cestou budou žáci plnit nejrozmanitější aktivity spojené s poznávámím světa rostlin, živočichů a ochranou přírody. Cena programu á 40,- Kč. Podrobné písemné propozice obdrží žáci prostřednictvím svých TU. ( zajišťuje B. Staňková)
8. A – 26. dubna – pá 
7. A – 29. dubna – po 
7. J – 30. dubna – út 
9. A -  2. května – čt 
9. J  – 3. května – pá
6. B – 6. května – po
6. A – 7. května – út
8. J – absolvovala program ve šk. roce 2011/12


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>