Vyberte stránku

1.D

Vážení rodiče, milé děti,

vítám vás na stránce třídy 1. D.

Třídní učitelka: Mgr. Jana Rohová

Tel. 603827198, Email: jana.rohova@flc.strakonice.eu

Informace k prvnímu školnímu týdnu:

  1. 9.     7,55 – 8,40 S sebou tašku do školy (děti dostanou hodně věcí). Pracovní sešity jsou pro děti zdarma.

První den se děti nepřezouvají, od druhého dne již budou používat šatnu na našem patře (klíček se jménem a číslem skříňky dostanou).

Po slavnostním úvodu budou děti se mnou ve třídě a rodiče se sejdou s paní vychovatelkou Duchoňovou v jídelně, kde dostanou instrukce ke ŠD. Pro děti se vrátí rodiče do třídy v 8,40.

Všechny děti budou mít dotazník pro rodiče k vyplnění, který prosím donést zpět hned v úterý.

Prosím rodiče, kteří se ještě neregistrovali v ŠOPU, aby tak učinili (návod jsem vám na 1.9. vytiskla). Do ŠOPU prosím vložit 1000 KČ.

  • 9.      7,55 – 9,35 S sebou tašku do školy s penálem, pitím svačinou, přezůvky. Můžete již donést cvičební úbor v podepsaném sáčku, děti jej budou mít v šatní skříňce a sáček na výtvarné potřeby k přivázání na lavici. Většinu výtvarných potřeb opět dostávají prvňáčci zdarma. V penále prosím pouze 2x tužku, pastelky, nůžky, lepidlo, gumu. Nedávejte dětem fixy ani pera. Cvičební úbor je na vás, prosíme jen sportovní boty se světlou podrážkou.

Rozvrh pro následující týden upřesním v pátek. Rozvrh, na který najedeme po adaptačních dnech, přikládám.

MH – matematika Hejný, MM – Matýskova matematika

pondělíČJMH/MMPRVČJ 
úterýMH/MMČJVaPČČJ 
středaMH/MMČJTV HV
čtvrtekČJMH/MMČJVaPČ 
pátekMH/MMČJTV ČJ

Rozvrh samozřejmě 1. den obdržíte.

Jakmile budou vygenerována nová hesla do Bakalářů, začneme komunikovat v Bakalářích, kde najdete klasifikaci dítěte, domácí úkoly a mé zprávy. Hesla dostanete na třídní schůzce.

Každé úterý ráno od 6,50 do 7,35 bude konzultační hodina, kdy bude moci vaše dítě přijít, pokud si bude potřebovat promluvit, něco dovysvětlit, pomoci s učivem po nemoci apod. Prosím jen, poslat den dopředu zprávu, pokud bude chtít přijít. Stačí i sms večer, abych s ním počítala.

Samozřejmě ale můžete zavolat nebo poslat email kdykoli, pokud budete potřebovat něco vyřešit, popřípadě si můžeme domluvit setkání v čase, který nám bude vyhovovat.

Třídní schůzka bude 7. 9. Od 15 hodin v naší třídě 1. D.

Přeji Vám všem příjemný první školní rok!

Jana Rohová