Vyberte stránku

Mladší žákyně naší školy po úspěšném minulém roce, kdy se staly 6. nejúspěšnějším týmem republiky, navázaly na úspěch. Po jasném okresním kole, ve kterém naše děvčata zvítězila, se probojovala do finále kraje. Po výborných výsledcích v základní skupině a vítězstvích 21:8 a 21:14 je čekal boj o postup do finále. V semifinále děvčata předvedla skvělý týmový výkon a překvapivě hladce 21:9 zvítězila a postoupila do zápasu, který rozhodoval o postupu na republikový turnaj. Podobně suverénně postupoval i náš soupeř z Písku. Ve finále se střetli jednoznačně dva nejlepší celky kraje. Po velice dramatickém a vyrovnaném utkání se stav zastavil na remíze 14:14. O osudu postupujícího celku měla rozhodnout loterie v podání sedmiček. Při rozstřelu byl šťastnějším týmem Písek a se štěstím zvítězil 3:2. Tento výsledek rozhodně nepovažuji za nevydařený a děvčata zasluhují uznání a pochvalu za jejich bojovnost a nasazení. Paráda! Holky děkujem! 

Sestava týmu:  

Hejtmánková Kristýna, Nepodalová Ellen, Moravcová Justýna, Pekárková Julie, Kostková Adéla, Polenová Isabela, Doubková Nikola, Široká Meganne, Sokolová Ester, Stehlíková Aneta