Ukliďme Česko
Největší dobrovolnická akce v České republice měla spoustu zájemců i u nás na škole. Díky tomu jsme mohli 5. 5. 2026 vyrazit do okolí naší školy, vyzbrojeni rukavicemi a pytli a sesbírat nepořádek, který se tu během roku zase nastřádal. Děkujeme všem dobrovolníkům, ať už šli v rámci akce parlamentu nebo se svými třídními učiteli, že pomohli naší planetě a že jim není lhostejné, jak to ve Strakonicích vypadá.