Vyberte stránku

Poháru rozhlasu se letos účastnilo v každé kategorii kolem 10 škol okresu. Naše škola obsadila všechny věkové kategorie. Po úspěšném okresním kole mladších dívek a chlapců, kdy děvčata obsadila celková krásná 2. místa a chlapci měli smůlu a skončili na 4. místě, se 10.5.2023 rozjela do Blatné i výprava starších.  

Nepříjemností, která poznamenala oba týmy, byla absence nemocných a zraněných žáků. Bohužel ani na závodech nás zranění neopouštěla a my museli pružně reagovat na natáhnuté svaly atletů a atletek. Co ovšem naopak radost dělalo, je vlastní dění při závodech, kdy naši vybojovávali body do závěrečného hodnocení družstev.  Padlo několik osobních rekordů, a i když se něco nevydařilo podle představ, vždy nastoupilo odhodlání se poprat o lepší výsledek. V celkovém hodnocení týmů jsme slavili dvakrát 2. místo, čímž jsme se stali nejúspěšnější reprezentací z účastněných škol v závodě. Chlapci nasbírali 4590 bodů a děvčata 4752.Dobrá práce a gratulace! 

Sestava a výsledky atletů: