Vyberte stránku

Vodácký kurz 9. tříd 2024

V týdnu od 17. do 21. června se konal kurz vodní turistiky. Cílem je seznámit žáky se základy splouvání řeky, dovednosti a ovládání kánoe, čtení vody a také stmelit kolektiv. Letošní kurz se rodil obtížněji něž v předchozích letech, neboť z důvodů nemoci, zranění a...

Bloková výuka – WeDo

filter: 0; fileterIntensity: 0.0; filterMask: 0; captureOrientation: 90; brp_mask:0; brp_del_th:null; brp_del_sen:null; delta:null; module: photo;hw-remosaic: false;touch: (0.5498698, 0.49581707);sceneMode: 8;cct_value: 0;AI_Scene: (-1, -1);aec_lux: 0.0;aec_lux_index:...

Výlet 7.B rafty

V pátek 14.6.2024 se naše třída vydala na rafty. Cílem bylo splout Otavu ze Střelských Hoštic do Strakonic, což se zdárně povedlo. Voda byla sice studená, ale počasí přálo, i když sluníčkem bychom zajisté nepohrdli. Po cestě jsme zdolali přes korunu jeden jez,...

Zoologická vycházka 6. A

     V pondělí 11. června absolvovali žáci třídy 6. A terénní zoologickou vycházku. Program byl zaměřený na ekosystémy voda a les. Žáci měli porovnat různé podmínky a druhové zastoupení ve vodní nádrži v Habeši, v nebeském rybníku na Virtu a nakonec v řece Otavě na...