Vyberte stránku
Čestický brambor

Čestický brambor

Ředitelství  ZŠ a MŠ Čestice, kulturní spolek Čestice a sdružení rodičů při ZŠ a MŠ Čestice vyhlásili již XXVIII. ročník literární a výtvarné soutěže pro děti s názvem  Čestický brambor 2022. Tentokráte pod názvem Bylo, nebylo…...
„Jak se žije v Podnebíně“

„Jak se žije v Podnebíně“

… je název simulační hry zaměřené na problematiku klimatické změny. Našim žákům devátých ročníků ji přijela představit p. lektorka RNDr. Eva Bínová, Ph.D. z Centra ekologické a globální výchovy Cassiopeia Základního článku Hnutí Brontosarus Forest České...
Tonda obal na cestách

Tonda obal na cestách

Prostřednictvím vzdělávacího výukového programu pod názvem „Tonda obal na cestách“ společnosti EKO‑KOM byli žáci druhého stupně naší školy seznámeni s pravidly třídění, recyklace a využitím obalového odpadu. Nechyběly ani vzorky recyklovaných materiálů a osobní...