Vyberte stránku


Naše škola byla úspěšná v Dotačním programu Jihočeského kraje „Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu), 1. výzva pro rok 2023“ a získala dotaci ve výši 60 000,- Kč na realizaci projektu „Družina generace 21. století.“
Místnost využívaná  družinou na budově Jezerní nedisponovala adekvátním vybavením pro volnočasové aktivity žáků v 21. století – vybavení sestávalo pouze z opotřebovaného nábytku.
V rámci rekonstrukce prostor byla vyměněna podlahová krytina – studené lino nahradil koberec vytvořený z pestrobarevných čtverců. Z prostředků JČ kraje byla zakoupena moderní dokovací skříň na tablety a notebooky, které mohou nově žáci v těchto prostorách využívat. Dále byla pořízena prosklená vestavná skříň propojující prostor ŠD a chodby. Zde mohou žáci prezentovat své neustále se měnící robotické modely vytvořené ze stavebnicových dílů.
Záměr vytvořit ve škole volnočasové prostředí, které bude podněcující a inspirativní se tak podařilo díky podpoře JČ kraje a zřizovatele města Strakonice zrealizovat.
Děkujeme jim tímto za všechny, kteří využívají nové inspirativní a moderně vybavené prostory ŠD.