Vyberte stránku

                Ve čtvrtek 30.11.2023 na Povážské pokračovaly turnaje dívek, tentokrát v kategorii mladších. Po velkém úspěchu starších dívek, předešlý týden, jsme od mladších čekali nabrání zkušeností, sehrání se, pochopení pravidel a organizaci hry. Holky spolu hrály poprvé a seznamovaly se až na turnaji.

                Celý tým, který nově vzniká, musím jen chválit. Nejen, že členky pochopily organizaci a taktiku, ale i individuálně zlepšovaly techniku a spolupráci na hřišti. Každým zápasem tým rostl. Sice ještě neumíme střílet góly, ale i to se zlepšovalo. Hlavním pozitivem naší hry, byla obrana, která patřila k nejlepším na turnaji. A jak to vlastně celé probíhalo?

                Do soutěže se přihlásilo 7 týmů z okresu, které bojovaly nejspravedlivějším možným způsobem a to systémem, každý s každým. Naše holky vybojovaly 2 výhry, 2 remízy (smolné) a 2 porážky (jedna zasloužená). Pouze jeden tým byl na turnaji lepším a to vítězové z Povážské. Ve 4 zápasech jsme byli lepším družstvem my. Děvčata bojovala s velkým nasazením a chutí do hry a jejich odměnou bylo nádherné a nečekané 3. místo na turnaji. Doufám, že tomuto týmu vydrží chuť se neustále zlepšovat a bavit se florbalem, jak předvedly na Povážské. Holky máte velkou pochvalu!

Sestava družstva:            Adéla Pomajzlová, Magdalena Polanová, Hana Prušáková, Veronika Hesová, Estella Bártová, Ellen Pospíšilová, Agáta Dubová, Barbora Řezáčová, Simona Čejková, Róza Vogeltanzová, Ilona Bláhová