Vyberte stránku
DĚTI NA STARTU

DĚTI NA STARTU

 I tento školní rok se zapojili naši žáci, zejména prvostupňoví, do projektu „DĚTI NA STARTU“, jimž je primárně určen.  Tento celorepublikový projekt je zaštítěn Českým svazem aerobiku a fitness FISAF.cz. a umožňuje VŠEM dětem od 4 do 10 let...
Klub nadaných dětí tvořil maxibublifuk

Klub nadaných dětí tvořil maxibublifuk

Klub nadaných dětí tvořil maxibublifuk Na předposlední schůzce Klubu nadaných dětí jsme vytvořili bublifuk, který dokázal dělat obří bubliny. A jak jsme to dokázali? Smíchali jsme 10 dílů vody, 1 díl jaru na nádobí, 1 želatinu v prášku a 100 g kukuřičného...
Turnaj Školské basketbalové ligy

Turnaj Školské basketbalové ligy

V úterý 7.5. se uskutečnil další turnaj Školské basketbalové ligy. V našem týmu tentokrát poprvé dostali větší příležitost mladší chlapci z nižších ročníků. Ti spolu se zkušenějšími čtvrťandami překvapili výborným výkonem založeným na atletičnosti....
Člověče, nezlob se.

Člověče, nezlob se.

V dubnu jsme si s dětmi v družině zahráli Člověče, nezlob se. Ale ne jen tak ledajaké. Naše člověče ožilo! Na herní ploše se místo figurek proháněly děti a snažily se dostat bezpečně do svých domečků, pronásledovány svými soupeři. Postupně si proti sobě...
Okresní kole ve vybíjené

Okresní kole ve vybíjené

Krásné třetí místo v okresním kole ve vybíjené, která se konala 30.4. na Zš Povážská – pouze jedna prohra. Účast sedmi škol. Všem našim hráčům patří velká pochvala. Ivana Schovancová