Vyberte stránku
Školská liga v basketbalu

Školská liga v basketbalu

V úterý 30.1. se uskutečnilo další kolo Školské ligy v basketbalu. Reprezentovat školu dostaly tentokrát děti, které s basketbalem teprve začínají, věnují se mu ve školním kroužku, v přípravce BK Strakonice, nebo  tento sport hrají jen...
V 5. C se vyráběla krmítka pro ptáčky

V 5. C se vyráběla krmítka pro ptáčky

Ve škole upevňujeme žákům i vztah k přírodě, proto jsme si při pracovních činnostech vyrobili krmítka pro ptáčky a umístili je na školní zahradě. Přes zimu zde zůstávají druhy ptáků, které se živí semeny nebo rostlinnou stravou. Mezi časté...
O chlapci, který vrátil lidem slunce

O chlapci, který vrátil lidem slunce

V pátek 12. ledna prožila třída 2. D pohádkový eskymácký příběh v knihovně. Děti byly nadšené, protože se staly součástí příběhu o hledání ztraceného slunce. Příběh byl krásný a poučný. Učil děti spolupracovat a věci společně...
TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2024

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2024

Ve čtvrtek  4. 1. a v pátek  5. 1.2024 se tři skupiny TŘÍ KRÁLŮ z 1. stupně vydaly koledovat ke třem obchodním řetězcům pod vedením tří pedagogů. Díky nadšení všech koledníků, jejich zpěvu a příjemnému vystupování se...