Vyberte stránku
Matematický KLOKAN

Matematický KLOKAN

V týdnu 20. – 24. 3 jsme se opět po roce zapojili do matematické soutěže KLOKAN. Zúčastnili se žáci 1. i 2. stupně od 2. tříd po 9. ročníky. Na prvním stupni řešily úkoly většinou celé třídy. Na 2. stupni se...
Návštěva knihovny na hradě

Návštěva knihovny na hradě

Jako již každý rok, i letos navštívili naši prvňáčci knihovnu na hradě.  Paní knihovnice si pro nás i tentokrát připravila krásný program. Dozvěděli jsme se, proč knihovna nese jméno pana Šmidingera, společně jsme převyprávěli pohádku O ošklivém...
Návštěva dětí z MŠ

Návštěva dětí z MŠ

V těchto týdnech navštívily naše první třídy děti ze strakonických mateřských škol. Školáci ukázali budoucím prvňáčkům, co všechno již umí. Předškoláci si vyzkoušeli pohrát s písmeny a čísly, naučili se krátkou básničku a za pomoci školáků si udělali...