Vyberte stránku

V pondělí 6.3. 2023 žáci 7.D a vybraní žáci školy, odjeli na lyžařský výcvik do Krušných hor na Klínovec. Nám již dobře známé lyžařské středisko opět nabídlo hezké sněhové podmínky. Počasí k nám však tolik shovívavé nebylo. Do středy jsme se těšili z příjemného sněhu ideálního na trénování oblouků i v carvingu. Málo lidí na svahu dávalo velké možnosti k pilování techniky a najezdili jsme slušnou várku kilometrů. Od čtvrtka se oteplilo, vítr zesílil a sníh nám začal odtávat pod lyžemi. Přesto proběhly závody ve sjezdu v boulích, ve kterých obstáli všichni zúčastnění. V povinně volném odpoledni jsme mohli sledovat inauguraci prezidenta a poté se vypravili na okružní výlet po Božím Daru. Páteční počasí se nelepšilo a tak jsme alespoň v klidu mohli zabalit a naposledy vyzkoušet ping pong či stolní fotbal. V pozdních odpoledních hodinách jsme bezpečně a spokojeni dorazili do Strakonic s mnoha zážitky