Vyberte stránku

Ve dnech 7.-9.9.2022 se uskutečnil cyklistický kurz 8.ročníků.

Pod vedením učitelů a asistentů J. Pňáčka, J. Šimečka, V. Hrdličkové , N. Černé, H. Holubové a J. Korcové děti prošly proškolením o bezpečnosti cyklistů v silničním provozu, chování cyklisty při jízdě ve skupině, znalosti dopravních značek a vybavení jízdního kola.

Během dvou dnů děti ujeli téměř 100 km podle zdatnosti. Cílem všech skupin byl jeden den Písek nebo Putim a druhý den jely obě skupiny do Střelských Hoštic. Třetí den kurzu museli všechny děti absolvovat jízdu zručnosti a napsat test ze znalostí silničních a jízdních pravidel.

I přes nepřízeň počasí, kdy musel být cyklistický kurz lehce pozměněn, nám nakonec na cestu posvítilo sluníčko a my jsme vše úspěšně a bezpečně zvládli.

Všem dětem musím poděkovat za příkladný přístup k jejich aktivitám a bezva náladu .

                                                                                                                                Vedoucí kurzu V. Hrdličková