Vyberte stránku

Po pauze se konečně rozjely i první florbalové turnaje. Naše škola si to samozřejmě nenechala ujít. I přes začáteční komplikace, v podobě karantény některých hráčů a hráček, se nakonec sestavil konkurence schopný tým a Tygři F.L. Čelakovského z 5. tříd mohli vyrazit na první klání v roce.

Už od počátečních minut bylo jasné, že jsou kluci a děvčata z naší školy hladoví po úspěchu a ve svých obou zápasech jasně předčili své soupeře a po vítězstvích 7:0 a 5:0 zaslouženě postupují do krajského kola!

Celému týmu moc gratuluji za úspěch a těším se s kompletním týmem na krajské kolo, které se bude hrát v lednu.

Kopletní sestava týmu:

Petr Baloušek, Kryštof Bouček, Martin Hlinka, Filip Janda, Lukáš Janda, Michael Kural, Denis Ředina, Aneta Stehlíková, Matěj Svoboda, Nguen Trung Quan, Jakub Veselka, Nataly Vlasáková

Vedoucí družstva: Jitka Miglová