Vyberte stránku

Po úspěšné listopadové kvalifikaci se naši Tygři zúčastnili krajského finále florbalového turnaje ČEPS Cup 2022. I v době, kdy nám řádí pandemie, jsme dokázali sestavit velice silné družstvo o 14-ti mladých sportovkyň a sportovců. Turnaj se konal v pátek 21.02.2022 v Soběslavi. Naši Tygři sehráli celkem 4 utkání, v nichž dvakrát dokázali vyhrát. V posledním utkání jsme hráli s vítězem celého turnaje (Písek) velice vyrovnané utkání plné skvělých sportovních zážitků i emocí!

V nabité konkurenci jsme tak dokázali vybojovat skvělé třetí místo a domu si každý odvezl medaili na krku! Zároveň se naše síň slávy rozšířila o další pěkný pohár.

Každé utkání se hrálo pouze 2×7 minut hrubého času se třemi hráči v poli + brankář. I tak jsme zapojili všechny naše hráče, a každý tak přispěl k výbornému výsledku a zaslouženému třetímu místu!

Ještě jednou děkuji všem hráčkám a hráčům ke skvělému výkonu a bronzové medaili!

Tým: Petr Baloušek, Petr Zdvořáček, Martin Hlinka, Filip a Lukáš Jandovi, Michael Kural, Denis Ředina, Matěj Svoboda, Aneta Stehlíková, Nataly Vlasáková, Nquen Trung Quan, alias Matěj, Kryštof Hejtmánek, Martin Tomšovic, Jakub Vršek

Vedoucí družstva: Jiří Šimeček