Vyberte stránku

Okresní kolo házené se konalo dnešního dne za účasti 4 celků. Bohužel naše dívky byly v soutěži osamoceny a tak si alespoň děvčata zkusila, jaké to je hrát proti klukům. Co nutno dodat, vůbec se neztratila a jejich zápasy měly zápal i zlepšující se tendence. Některé hráčky se poprvé seznámili s tímto sportem až těsně před turnajem, ale na jejich výkonu to jistě znát nebylo. Jejich celkové skóre proti chlapeckým družstvům byla fantastické a to 32 ku 31 gólů a své účinkování zakončili zaslouženou výhrou nad chlapci z Poděbradovi školy.

Chlapci od Čelakovského vstupovali do turnaje jako favorité a svou roli potvrdili, kdy své vystoupení korunovali 3-mi jasnými výhrami. Do týmu házenkářů se bez potíží začlenili i nový hráči, které se sportem právě začali. Tým hrál s chutí a již se těší na svá další pokračování v krajské soutěži. Dívky i chlapci se nám představí v kraji 5.4.2022, který se koná opět ve Strakonicích. Určitě budeme držet palce a rádi zafandíme.

Sestava týmu dívek: Švecová Nela, Šulcová Nela, Boučková Kristýna, Herbrychová Linda, Bittnerová Denisa, Miklasová Kateřina, Černá Karolína, Viererová Magda, Pešková Jana a Pilíková Markéta

Sestava týmu chlapců: Strnad Jonáš, Hlinka Martin, Písek Adam, Janda Viktor, Kobliha Jakub, Tesař Tomáš, Kučera Štěpán, Hromádka Jiří, Zmrhal Adam, Vondra Michal, Ababio Filip, Hokr Václav