Vyberte stránku

            Strakonice hostily krajské kolo basketbalu dívek 8.-9. tříd. Naše děvčata při této události nechyběla. Oproti minulému týdnu, kdy nám narostla marodka, jsme si slibovali, že na kraj vyrukujeme se silnější sestavou. Omyl byl pravdou, jelikož se nám kádr ještě ztenčil. Naštěstí se některé hráčky uzdravily a my tak mohly vyrazit na turnaj v počtu alespoň sedmi, tedy přesně poloviny týmu.  K soutěži byly přihlášeny 4 účastníci a to z Volar, Týna nad Vltavou a Č. Krumlova. Krumlov bohužel nepřijel a tak všichni příchozí, již měli jistotu medaile. Naším cílem byla samozřejmě ta nejcennější. První zápas s Volary nás uklidnil a po výhře 32:2 jsme se těšili na finále, které naše holky proti Týnu nad Vltavou ovládly suverénně v poměru 61:12, a tím splnili náš daný plán.  Zahrála si všechna děvčata a i nebasketbalistky podaly skvělé výkony a celý tým zaslouží velkou pochvalu. Věřím, že se ještě letos bude konat vyšší kolo soutěže a také, že se brzy uzdraví naši marodi.

Sestava:          Bittnerová Denisa, Šulcová Nela, Pešková Jana, Boučková Kristýna, Baloušková Julie, Viererová Magdalena, Veselková Lucie