Vyberte stránku

Prohlášení k výstražné stávce 27. 11. 2023
Stávka se netýká jen učitelů, ale všech pracovníků ve školství.


Vážení rodiče,
na pondělí 27. 11. 2023 vyhlásily školské odbory celodenní stávku, ke které se připojí část našich zaměstnanců.            
Výuka i činnost školní družiny bude na obou budovách probíhat dle stálého rozvrhu. S ohledem na počet kuchařek zapojených do stávky na budově Jezerní bude běžný oběd v této části školy nahrazen obědovým balíčkem (bageta a ovoce). Pokud nemáte o tuto formu stravy pro své děti zájem, můžete oběd na tento den odhlásit.
V jídelně na budově Chelčického bude výdej obědů probíhat běžným způsobem.
Věříme, že zapojením naší školy do stávky podpoříme celorepublikové vyjádření nespokojenosti s nesystémovým postupem MŠMT. Plánovaná opatření ministerstva negativně ovlivní nejen kvalitu výuky současných i budoucích generací žáků, ale také sníží kvalitu souvisejících podpůrných činností škol (školní jídelny, údržba a úklid, ekonomický úsek).
Podrobné informace k důvodům vyhlášené stávky naleznete zde: https://skolskeodbory.cz/

Věříme v úspěšné výsledky jednání, která nebudou mít negativní dopady na vzdělávání v ČR.
                                                                                                                      Vedení školy