Vyberte stránku
Spuštění nové verze Strava.cz je tady!

Po dlouhém očekávání, pečlivém vývoji a testování vám přinášíme novou verzi webové aplikace Strava.cz, která byla spuštěna v pondělí 16. 10. v 16 hodin.
Díky inovativním funkcím a celkovému vylepšení vám Strava.cz umožní objednat si stravu rychleji a pohodlněji než kdy předtím. Vyzkoušejte si novou verzi webové aplikace zde.
Strava.cz v novém, modernějším a přehlednějším designu
Lepší design, přehlednější ovládání a osobní účet jsou klíčovými prvky nové verze.
Ve Strava.cz usilujeme o to, aby uživatelé měli co nejkomfortnější a nejefektivnější způsob, jak si objednat stravu. Kdekoliv a kdykoliv.  

Lepší design pro příjemnější prožitek
Nový design se zaměřuje na moderní, přehledný a esteticky příjemný vzhled. Barevnou paletu, tmavý režim a vizuální prvky jsme pečlivě vybrali tak, abychom vytvořili atraktivní uživatelské prostředí.  

Snazší a rychlejší ovládání pro větší komfort
Snazší ovládání bylo jednou z hlavních priorit při vývoji nové verze Strava.cz. Uživatelé teď najdou vše potřebné rychleji a s minimálním úsilím. Přehledné menu a intuitivní uspořádání umožňují snadnější přístup k objednávkám, alergenům, kalendáři nebo přehledu konta a plateb.  

Osobní Účet
Inovace nekončí jen u designu a ovládání. V nové verzi přinášíme i možnost vytvoření osobního účtu. Uživatelé si nyní mohou založit svůj profil, který byl vytvořen především pro snadnější správu více účtů najednou. Při přihlášení není třeba znát číslo jídelny, uživatel se přihlásí za pomocí registrovaného emailu.  

První přihlášení
Při prvním přihlášení se přenese číslo jídelny a uživatel z prvního profilu. Heslo se
z bezpečnostních důvodů nepřenáší do nové verze aplikace. Najít jej můžete skrze Vaše uložená hesla v prohlížeči nebo si ho můžete jednoduše změnit. V případě potřeby lze využít nápovědu