Vyberte stránku

Organizace antigenního testování od 17. 1. 2022 na budově Chelčického

Od 17. 1. bude probíhat antigenní testování všech žáků 1x v týdnu, a to vždy v pondělí. S ohledem na četnost antigenního testování ve školách, dochází od 17. 1. 2022 k těmto změnám na budově Chelčického:

Testování žáků, kteří chodí do ranní družiny: – všichni žáci vchází do školy hlavním vchodem a ihned po vstupu do vestibulu se jdou testovat do družiny vpravo od hlavního vchodu, – po provedeném testování odchází do šatny a potom do ranní družiny.

Testování ostatních žáků, kteří nechodí do ranní družiny: 1.třídy – žáky 1.A a 1.D si vyzvedne třídní učitel v 7.35 hod. před hlavním vchodem, žáky 1.B a 1.C si vyzvedne třídní učitel v 7.35 hod. u zadního vchodu a všichni odcházejí společně do školy. 2., 3. a 4. třídy – žáci sami přicházejí do školy v 7.35 hod. hlavním vchodem, jdou do šatny a potom do své třídy, kde v 7.40 hod se všichni začnou testovat.

Prosíme o včasný příchod všech žáků do školy, a to v 7.35 hod..